fbpx
Ad imageAd image

E mërkura e zezë e tetorit, vdesin 2 persona në Tunelin e Kalimashit (Video)

Blloku min lexim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Milot-Morinë këtë mbrëmje. Një autobot është përplasur me dy makina pranë tunelit të Kalimashit dhe si pasojë kanë humbur jetën dy persona.

Të plagosur mbetën edhe 3 persona të tjerë që po marrin mjekim në spital jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë në aksident u përfshinë një Benz me drejtues një person nga Tropoja, në të cilin ndodheshin 3 pasagjerë nga Kosova, dhe një autobot me drejtues një shtetas nga Kosova.

- Advertisement -

Sipas policisë kanë ndërrruar jetë një 58 vjeçar dhe një 45 vjeçar të dy banues në Kosov
Qarkullimi i makinave u bllokua për më shumë se një orë në njërën korsi të Rrugës së Kombit për shkak të aksidentit.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO