fbpx
Ad imageAd image

E bullizuan për peshën, Lana Del Rey pozon për revistën e famshme

Blloku min lexim

Këngëtarja amerikane, Lana Del Rey, pas komenteve fyese që mori për shkak të peshës së saj, ka pozuar me krenari për numrin e ri të revistës Harper’s Bazaar. Ajo ka pozuar e veshur me një bluzë dhe geta, ndërsa dukjen e kompletoi me grim që ia vinte në pah sytë dhe një model flokësh me balluke.

Këngëtarja nuk u kushton vëmendje komenteve negative, ndërsa në një intervistë të mëparshme ajo  ka konfirmuar lajmin se nuk është në një lidhje pas ndarjes nga ish i fejuari, muzikanti Evan Winiker.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO