fbpx
Ad imageAd image

Durrësi bëhet det! Përmbytet qyteti

Blloku min lexim

-Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë problematikat e para në disa akse rrugore në qytetin e Durrësit. Si pasojë e reshjeve intensive të shiut, disa rrugë janë përmbytur, duke sjellë kaos dhe trafik.

Disa qytetarë detyrohen të kalojnë përmes ujit në rrugë për të çuar fëmijët e tyre në kopshte dhe shkolla. Ndërkohë, ka prezencë të madhe të trafikut në rrugë.

- Advertisement -

Problematike paraqitet situata në lagjen 1, shëtitoren Taulantia si dhe në zonën përrreth stadiumit.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock