fbpx
Ad imageAd image

“Do kërceja nudo”, nuk përmbahet konkurrentja e “Dancing With The Stars”

Blloku min lexim

Një nga konkurrentet e “Dancing With The Stars”, Ina Kollçaku, përshkroi emocionet e saj si dhe rrëfeu se si po e pret këtë eksperiencë të re.

Kollçaku u shpreh se ‘është shumë aktive dhe intensive’ si dhe e ka ‘marrë shumë seriozisht’.

- Advertisement -

“Nuk e kisha shumë me frikë fizikisht. Është e vështirë patjetër. Kërcimi im i parë është shumë intensiv. Po mësoj edhe terminologjinë paralelisht me koreografinë”, tha konkurrentja e DWTS.

Ndërsa e pyetur se sa do të guxonte në show-n magjik të kërcimit, Ina i habiti të gjithë me përgjigjen.

- Advertisement -

“Unë mendoj se do shkaktoj zhurmë. Nuk e kam problem lakuriqësinë. Patjetër që do kërceja nudo, por nuk besoj se do e lejojë patenta. I thashë Eltionit do kërceja edhe me një gjethe para. Nuk kam limite si personazh”, tha Ina Kollçaku.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO