fbpx
Ad imageAd image

Dijonisi zbulon surprizën që ka përgatitur për publikun së bashku me Marianën

Blloku min lexim

Dijonis Biba një ndër personazhet që la gjurmë në “Ferma VIP”, i cili me vetëdije të plotë mori vendimin për të lënë garën përgjysmë.

Në spektaklin e sotëm ai ka qenë i ftuar përballë Fjoralba Ponarit dhe opinionistëve, Enkel Demi, Sonila Meço dhe Armina Mevlani.

- Advertisement -

Ai ka deklaruar se pas daljes nga “Ferma VIP” ka nisur një tjetër projekt i madh, ku do të bëjnë pjesë edhe personazhe të tjerë të fermës si dhe aktorja e madhe Mariana Kondi e cila ishte gjithashtu pjesë e “Ferma VIP”.

Pjesë nga biseda:

- Advertisement -

Fjoralba: Na thuaj dhe jetën përjashta, planet e tua që të presin?

Dijonisi: Atëherë unë me Again, Marjana Kondin dhe aktorë të tjerë. Domethënë  Holta Dulaku ka marrë përsipër të na bëjë një film mua dhe Marjanës. Për 3-4 muaj del filmi, është një film shumë i fortë.

- Advertisement -

Sonila: Po në politikë do hysh?

Dijonisi: Po, po, kryeministër direkt.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock