fbpx
Ad imageAd image

Detektivja: Politikanët tradhtojnë gratë e tyre me vajzat e ekranit

Blloku min lexim

Kush janë më besnik në martesë gratë apo burrat, kjo është pyetja që bëhet më shpesh dhe kurrë nuk është gjetur një përgjigje koncize. Sidomos në kohët moderne ku për fat të keq tradhtia është përhapur më shumë si fenomen. Ndërsa gjithmonë vihet theksi se të famshmit dhe të pasurit tradhtojnë më shumë.

Politikanët kur tradhtojnë në shumicën e rasteve zgjedhin ta bëjnë shkeljen e premtimit të kurorës me vajzat e famshme dhe më të bukura të ekranit. Është kjo e vërteta që u zbulua në emisionin “Glamour” nga detektivja private Shkënda Lili.

- Advertisement -

Lili theksoi se përveç politikanëve, janë edhe personat e përfshirë në shtresat e larta ekonomike.

Politikanët dhe shtresa e lartë ekonomike tradhtojnë sigurisht me gocat e ekranit. Me ato gocat e bukura që e mbajnë veten se janë dikushi, dhe jo me një gocë të thjeshtë. Të paktën kjo mua më rezulton”, u shpreh detektivja Shkënda Lili.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO