fbpx
Ad imageAd image

“Deri sa të kem frymë…”, Aurela Gaçe ka festë sot në shtëpi (Foto)

Blloku min lexim

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është nga divat e muzikës shqiptare. Ndër vite ajo është mundur të mbajë sa më larg mediave jetën e saj private.  

- Advertisement -

Por ditën e sotme, Aurela ka bërë një postim të ndje në Instagram, sepse ajo dhe bashkëshorti i saj Skerdi festojnë sot 10-vjetorin e martesës.

Në këtë ditë të shënuar Aurela ka zgjedhur të bëj një dedikim për të.

- Advertisement -

Përkrah një video shumë të bukur nga dasma, ku ata shihen të këndojnë këngën “Shpirt i shpirtit tim”, Aurela ka shkruar, “10 vjet nga ky moment. Dasma është diçka simbolike, një festë ku ti mbledh familjarë miq e shokë për të gëzuar së bashku për një dashuri. Për të krijuar disa kujtime të pashlyeshme, si ky moment .

Deri sa të kem frymë, me ty! ( nuk i shpreh dot këtu ato çfarë mban zemra) por e falënderoj Zotin për ditë që kryqëzoi rrugët tona. Më bëre të besoj në një ndjesi që se dija se ekzistonte! Shpirt i shpirtit tim!”, ka shkruar ajo.

- Advertisement -

Epo Aurela na jep një shembull të mirë jo vetëm si këngëtare, por edhe is nënë e bashkëshorte. Urime Aurela!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock