fbpx
Ad imageAd image

Dalin fotot! Aleksandros tradhton Uedën në Love Island Albania

Blloku min lexim

Opinionistët Olti Curri dhe Dalina Buzi e kanë quajtur Aleksandros lojtar, i cili ka formuar një trekëndësh dashurie me Eriden dhe Uedën. Aleksandros ka shprehur ndjenjat për Uedën, por nga ana tjetër është parë duke puthur Eridën.

Dalin pamjet: Aleksandros tradhton Uedën në Love Island Albania

- Advertisement -

Pjesë nga biseda:

Ueda: Pikëpyetjet dhe dyshimet kanë qenë të vërteta dhe doli se të gjitha ndjesitë e mia kanë qenë të vërteta.

- Advertisement -

Aleksandros: Bëmë një bisedë me Uedën dhe e lamë që të dy do të ishim ‘single’, është shpejt të themi që kam ndjenja për Eridën, por për Uedën po.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO