fbpx
Ad imageAd image

Dalin fotot, konkurrentja e re e “Love Island” është e njohur në “Only Fans”

Blloku min lexim

Vilës së “Love Island Albania” iu shtua një konkurrente e re bjonde, që trazoi paksa ujërat sidomos mes një çifti.

Erida zgjodhi një takim romantik me Haris, duke bërë xheloze Amadean dhe duke kthyer të gjitha vajzat e tjera automatikisht “kundër” vetes.

- Advertisement -

Mirëpo, e dinit që Erida është e famshme në një platformë të re, siç është OnlyFans?

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock