fbpx
Ad imageAd image

Çudira Shqiptare! Shpërthejnë flakët në Parlament

Blloku min lexim

Kanë shpërthyer flakët në Kuvendin e  Shqipërisë pak minuta më parë. Blloku TV ka qëndruar larg situatës së trazuar politike dhe iu ofron lexuesve një tjetër anë të kësaj bote. Por, me çuditurat shqiptare shpesh bëhet e pamundur të mos sjellësh në vëmendje se çfarë ndodh në Parlamentin Shqiptar, aty ku ligjvënësit vendosin për ne.

Kemi parë debate, ofendime, sherre, hipje mbi kangjella. Por, këtë herë për shkak të disa flakadanëve në Kuvend ka shpërthyer zjarri.

- Advertisement -

Një nga flakadanët ka përhapur flakë dhe si pasojë ka marrë zjarr një tavolinë, që për fat të mirë flakët u shuan në kohë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO