fbpx
Ad imageAd image

Cozman pjesë e kastit të BBVA4? Ja si përgjigjet reperi

Blloku min lexim

Reperi nga Kosova Ylber Abdullahu i njohur me emrin e artit si Cozman, ka dalë disa herë nëpër listat e personazheve që vit pas viti lakohen si të mundur për të qenë pjesë e spektaklit. Edhe këtë verë, lajmet kanë nisur dhe emrat e parë, po ashtu, kanë nisur të përfliten. Në fakt, reperi paska marrë disa herë ftesa, por në të gjitha rastet ka refuzuar për të qenë pjesë

I ftuar në një program së bashku me mikun e tij, Skerdi, Cosman komentoi lajmet e fundit që janë shkruar për të nëpër portale të ndryshme.

- Advertisement -

Mes të tjerave, për pyetjen nëse e ka konfirmuar pjesëmarrjen në edicionin e katërt të spektaklit, Cosman tha se ftesën e ka marrë më shumë se 5 herë, por e ka refuzuar, sepse nuk e gjen veten në të tillë format, ndaj edhe është i bindur që as këtë herë nuk do të marrë pjesë.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO