fbpx
Ad imageAd image

Çfarë ndodhi? Rezart Veleshnja largohet papritur nga “Top Channel” pas 17 vitesh

Blloku min lexim

Aktori i famshëm me dhjetëra role ikonike në spektaklin e humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, është larguar nga televizioni “Top Channel”pas 17 vitesh sukses dhe karrierë të shkëlqyer si artist.

Nuk dihet çfarë ka ndodhur, që Veleshnja largohet në fillim sezoni dhe kaq papritur, ku gjithmonë binte në sy për marrëdhëniet e shkëlqyera që kishte.

- Advertisement -

Ndërkohë s’e kanë lënë të bjerë ne toke aktorin e njohur, pasi direkt Veleshnja është blerë nga televizioni “MCN”, ku pritet të shfaqet me programin e tij. Me largimin e tij u plotësua kollona e treshes së aktorëve që konsideroheshin shtylla e “Portokalli”-së, përkatësisht Rezart Veleshnja, Florian Binaj e Renada Caci.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock