fbpx
Ad imageAd image

Çfarë ndodhi në dhomën e gjumit? Blero-produksionit: Fikini kamerat… (Video)

Blloku min lexim

Këngëtari i njohur Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme  nuk ka bërë gjumë të qetë dhe fliste përgjumësh “Big Brother Vip Kosova”. Në videon që po bën xhiron e rrjetit në një moment dëgjohet zëri i artistit, i cili ka ofenduar rëndë produksionin duke iu kërkuar atyre që të fikin kamerat.

Fikini kamerat nënën…”, tha Blero, ndërsa ishte i pavetëdijshëm se çfarë po fliste. Ndërsa është kuptuar që Blero po fliste përgjumësh Blero është lënë i qetë në ëndrrat e tij.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock