fbpx
Ad imageAd image

Çfarë ndodhi mbrëmë në “DWTS”, Bora Zemani i ndërpreu fjalën Oltës nga frika mos i bëhet reklamë e keqe TCH

Blloku min lexim

Mbrëmja e shkuar në “Dancing with the Stars”, ishte plot surpriza, dinamika por edhe kunja mes njëri tjetrit. Olta Gixhari ishte një nga antaret e jurisë, ndërkohë që Luizi ka qenë i ftuar special i mbrëmjes.

Pas perfomancës Eno dhe Bora kanë ftuar në skenë disa nga aktorët e filmit ku kanë luajtur bashkë Olta dhe Luzi, përfshirë këtu Sara Hoxha, Eni Shehu, Roerd Toçe. Të gjithë janë pyetur sesi e presin promovimin e filmit, mes komenteve të personazheve, Olta e cila është një aktore me goxha eksperiencë ka thënë:

- Advertisement -

Ndonjëherë kur pritshmëria është shumë e lartë, emocionet janë akoma edhe më lart. Edhe mbase mund të ndodhi ndonjëherë që njerëzit edhe mund të zhgënjehen, unë nuk e di por nuk e uroj këtë”– ndërkohë që fjala është ndërprerë nga Bora.

Këtë ta them unë me siguri, sepse ky është filmi i parë i Top Channel films dhe ku ve dorë Topi gjërat janë gjithmonë të bukura”– ka thënë Bora, duke dalë menjëherë në mbrojtje të TCh, nga frika se mos i bëhet reklamë e keqe.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock