fbpx
Ad imageAd image

Ç’ ndodhi? Klea Huta përfundon në spital: 24 orët e fundit ishin sfiduese

Blloku min lexim

Moderatorja e njohur, Klea Huta përfundon në spital për shkak të problemeve shëndetësore. Në disa postime në rrjete sociale, Huta tregon se 24 orët e fundit nuk kanë qenë aspak të mira për të, për shkak të disa simptoma të rënda shëndetësore, deri në atake paniku.

24 orët e fundit ishin sfidues për mua. Simptoma të çuditshme që filluan me kriza barku, shqetësime gastrointestinale, dhimbje trupi dhe deri në atake paniku. Vendosa të vishem, të lyhem dhe të dal, në mënyrë që të mos i bëj shoqëri krevatit edhe pse fizikisht jam e pafuqishme dhe ndihem çuditshëm. Nuk jam ndjerë kurrë më parë kështu në jetë. Uroj shumë të jeni mirë dhe kujdesuni për veten”, shkruan Klea bashkangjitur një fotoje të publikuar në Instagram.

- Advertisement -

Një tjetër postim në “Instastory”, moderatorja ka treguar se për të marrë ndihën e duhur mjekësore për këtë shqetësim shëndetësor i është dashur të vendosë një vigon.

- Advertisement -

Faleminderit të gjithëve për kujdesin. Jam shumë më mirë. Nesër do ju tregoj se pse kam në dorë këtë vigon dhe se çfarë vitaminash kam marrë“, përfundon Klea.

- Advertisement -

Me sa duket më e keqja tani ka kaluar, urojmë që Klea të bëhet më mirë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO