fbpx
Ad imageAd image

Bora dhe Donaldi festuan 5-vjetorin e dashurisë në mënyrën e pazakontë

Blloku min lexim

5 nëntori ishte një ditë e veçantë për moderatorët Bora Zemani dhe Donald Veshaj, të cilët festojnë 5-vjetorin e lidhjes.

Por, festa e tyre nuk ka lule e qirinj, por kamera e prozhektorë. Bora dhe Donaldi kanë zgjedhur që edhe sot në jenë në sheshxhirimet e filmit të tyre “5 herë jo”.

- Advertisement -

“Unë me këtë vajzën, sot mbushim pesë vite bashkë dhe i thashë që do të të çoj në një vend të bukur se e meriton. Dhe ja ku jemi. Festojmë”, shprehet moderatori i “Më lër të flas”, teksa ndan një video me partneren.

Ndërsa Bora, me humor, shton: “U kënaqa shumë. Nuk imagjinoja dot diçka më të bukur se kaq. Ti gjithmonë më habit”.Filmi, ku protagonistë do të jenë vetë Bora dhe Donaldi, ka në qendër historinë e tyre të dashurisë.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO