fbpx
Ad imageAd image

“Bizhuteritë flluskë”, trendi që do të vazhdojë edhe për vitin 2024

Blloku min lexim

Bizhuteritë minimaliste kanë dominuar trendet prej disa kohësh por tashmë po vërehet se një tjetër po i merr vëmendjen. “Bizhuteritë flluskë” janë ato llojë bizhusë që parashikohet të jenë trend edhe për vitin 2024.

- Advertisement -

Ato janë njësoj si rruazat me ngjyra që përdornim kur ishim fëmijë, por këtë vit janë më të sofistikuara dhe elegante.

Nuk ka rëndësi nëse veshja juaj është me ngjyra të forta apo thjesht për përditshmërinë, është e sigurt që do ta bëjë të duket e plotësuar.

- Advertisement -

Më e këshillueshmja është që të përdorni bizhuteri në ngjyrë ari ose argjendi, ndryshe nga sezonet e shkuara që rekomandoheshin me ngjyra.

Fillimisht, “bizhuteritë flluskë” i pamë gjatë shfaqjes së modës nga Bottega Veneta për sezonin 2023. Iu desh pak kohë që të spikasnin, por tashmë ndodhen në ritmin e duhur.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock