fbpx
Ad imageAd image

Big Mama flet pa dorashka: Romeo Veshajn e ëndërroj seksualisht

Blloku min lexim

Big Mama ka qenë personazhi i radhës që është përballur me pyetjet ngacmuese në një program televiziv.

Lojës se kë nga personazhet e shoëbiz-it shqiptar do të vendoste pranë zemrës, kë do të hidhte pas dhe kë do të bënte copa copa, këngëtarja i është përgjigjur duke puthur në buzë burrat dhe vendosur në ballë gratë.

- Advertisement -

Ronaldo: Kemi disa foto personazhesh të famshëm shqiptarë, ku ti do të zgjedhësh që fotot e tyre ti vendosësh pranë zemrës, ti hedhësh pas apo ti bësh copa copa. Gati, Dafina Zeqiri?

Big Mama: Dafinën unë e vendos në zemër, por edhe në ballë. Është diva. Krejt shoqet më ke nxjerr. Dafi kiss.

- Advertisement -

Ronaldo: Marina Vjollca?

Big Mama: Marinës, po unë Marinës ia ha zemrën dhe shpirtin. Edhe këtë zemër e kam, puthje.

- Advertisement -

Ronaldo: Të gjitha me puthje, avash. Donald Veshaj?

Big Mama: Donaldi a Romeo sepse këto i ngatërroj.

Ronaldo: Donaldi.

Big Mama: Donaldit i jap një puthje në buzë. Donald të kam shpirt.

Ronaldo: I paska të gjithë me puthje, por prit. Ilir Shaqiri?

Big Mama: Edhe Ilirin e puth në buzë, e kam në zemër. Gocat do ti puth në ballë, burrat në buzë.

Erjola Doçi: Mos janë këta ata personazhet me të cilët ke fantazuar?

Big Mama: Po, por Donaldin jo. Romeon po, e ëndërroj seksualisht.

Erjola Doçi: Uaa….

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO