fbpx
Ad imageAd image

Ata do bëhen prindër, nuk mungon komenti i Efit për Kiarën dhe Luizin

Blloku min lexim

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë ndarë me ndjekësit lajmin se do të bëhen prindër për herë të parë.

Ajo që ka rënë në sy është fakti se shumë personazhe të njohur kanë lënë mënjëanë hatërmbetjet me çifti duke ndarë urimet më të bukura për ta. Një ndër to ka qenë edhe komenti i Efit në postimin e tyre të përbashkët në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO