fbpx
Ad imageAd image

Aludimet për videon intime që qarkullon në rrjet, reagon Luana: E turpshme se si…

Blloku min lexim

Prej ditës së djeshme, rrjetet sociale po ziejnë për imazhin e një vajze enigmatike, për të cilën thuhet se ka marrë 100 mijë euro në ditë në Dubai.

Nuk vonoi shumë dhe në rrjetet sociale nisi të qarkullonte një video, ku aludohej se moderatorja Luana Vjollca ishte personazhi i njohur i ekranit për të cilën flitej.

- Advertisement -

Imazhet e shpërndara në internet ngjasonin shumë me Luana Vjollcën, duke nxitur edhe reagimin e moderatores.

Në një postim në rrjetin social Instagram, teksa ka zbuluar një pjesë të trupit ajo ka mohuar gjithçka.

- Advertisement -

“Është e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka ka sot, ka vendosur të rrugë tjetër në këtë jetë, për t’ia dalë, rrugën e punës,” shkruan Luana.

Ajo ka zbuluar edhe kraharorin, teksa thekson se nuk ka tatuazhe në trup, ndryshe nga vajza në video.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock