fbpx
Ad imageAd image

Aktorja e famshme ndërrohet në dyqan para klientëve (Foto)

Blloku min lexim

Scout Willis , vajza e aktorëve të famshëm Demi Moore dhe Bruce Willis duket se nuk ka fare problem me turpin.

Scout, e cila është gjithashtu një aktore si prindërit e saj, provoi rrobat para klientëve të tjerë në dyqan, duke treguar asetet e saj.

- Advertisement -

Scout, e cila është gjithashtu një aktore si prindërit e saj, provoi rrobat para klientëve të tjerë në dyqan, duke treguar asetet e saj.

- Advertisement -

Ajo provoi bluza, fustane, funde pa më të voglin hezitim nëse do ta shihte dikush. Meqë ra fjala, Scout do të mbushë 33 vjeç më 20 korrik.

ak javë më parë, nënë e bijë u shfaqën në sfilatën e Dior në Javën e Modës në Paris dhe disa i quajtën binjakë sepse ngjajnë me njëra-tjetrën, pavarësisht diferencës në moshë.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO