fbpx
Ad imageAd image

A do të merrje pjesë në BBV3? Luizi: Brenda ishte më…

Blloku min lexim

Një ndër profilet e Instagramit, që mbështet Luizin, ka publikuar një video, ku shihet një nënë teksa përkedhel televizorin, në të cilin ishte Luizi gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e BBV.

Duke parë se dhe sa më donin kur isha aty, po të mos isha me Kiarën, do merrja prap pjesë tek “BBV 3″ sepse brenda ishte më e thjeshtë se sa tani jashtë”, shkruan Luizi në postimin e bërë në “itskryefjalahere”.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock