fbpx
Ad imageAd image

A do të jetë Luiz Ejlli? Zbuloni disa nga emrat e artistëve që do të marrin pjesë  në Festivalin e Këngës

Blloku min lexim

Festivali i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar nis edicionin e 62-të këtë vit dhe do të mbahet në dhjetori. Deri tani janë zbuluar emrat e prezantuesve, Almeda Abazi dhe Xhani Shqerra. Por, ditën e sotme po qarkullojnë edhe emrat e disa nga artistëve që  do të konkurrojnë. 

- Advertisement -

Përmendim këtu  Vesa Lumën e cila do të vijë në një duet me partnerin e saj, Big Basta. Kënga thuhet se do të jetë e zhanrit hip-hop.

Ardit Çuni thuhet gjithashtu se do të jetë një tjetër emër që pritet të bëhet pjesë e këtij show. Këngëtari do të marrë pjesë me një këngë ritmike.

- Advertisement -

Vesa Smolica, Blerina Braka, Erma Mici, apo edhe Luiz Ejlli janë të tjerë emra që janë përfolur se do të bëhen pjesë e këtij kompeticioni të rëndësishëm, kënga fituese e të cilit përfaqëson Shqipërinë në Eurovision.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO