fbpx
Ad imageAd image

10 gjëra që duhet t’i mbani në shtëpi për fat dhe mbarësi

Blloku min lexim

Kush më pak apo kush më shumë të gjithë besojmë se disa gjëra ndodhin sipas fatit që kemi. Kjo për shkak se, ka disa gjëra në jetë ndaj të cilave nuk mund të kemi kontroll absolut, prandaj i mbajmë shpresat tek “fati”!

- Advertisement -

Ka disa hapa të lehtë nga sa i mendoni ju që mund të sjellin fat të mirë, vetëm nëse shtoni objekte apo sende të caktuara. Lule, patkua, kristale janë vetëm disa prej tyre..

Le të zbulojmë një listë me 12 gjëra që sjellin mbarësi në shtëpinë tuaj!

- Advertisement -

-Akuariumi – Bollëk dhe shëndet të mirë

- Advertisement -

-Shatërvan si suvenir- Zhvillim dhe normalizim të situatave

-Ornamente që lëvizin sipas erës- Ndryshim pozitiv dhe rritje personale

-Bimë- Ekuilibër, harmoni dhe fat i mirë

-Objekte me mace- Bollëk, pasuri dhe fat i mirë

-Suvenir me kalin Dala- Fat, forcë dhe dinjitet

-Dora Hamsa- Mbrojtje, lumturi dhe harmoni

-Patkua kali- Zhvillim, fertilitet (lindshmëri) dhe mbrojtje

-Një tas me fruta dhe agrume- Shëndet, pasuri, bollëk

-Objekte si elefant- Mençuri dhe pasuri

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO