fbpx
Ad imageAd image

Vdes ylli i Game of Thrones!

Blloku min lexim

Katër muaj pasi u diagnostikua me kancer, Ylli i “Game Of Thrones”, Ian Gelder, ka vdekur tragjikisht pas në moshën 74-vjeçare. Lajmin e bëri të ditur bashkëshorti i aktorit Ben Daniels të martën në mbrëmje teksa hyri në Instagram për të shprehur pikëllimin e tij.

Ian, i cili ishte më i njohur për rolin e Kevan Lannister në serialin mitik, u diagnostikua me kancer në kanalin biliar dhjetorin e kaluar.

- Advertisement -

Dyshja ishin bashkë që nga viti 1993 pasi u takuan për herë të parë ndërsa punonin së bashku në një produksion të Joe Orton’s ‘Entertaining Mr Sloane’.

Ben, 59 vjeç, shkroi: “Me trishtim të madh dhe zemër të thyer në një milion copë, po e lë këtë postim për të njoftuar vdekjen e bashkëshortit tim të dashur dhe partnerit të jetës, Ian Gelder.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO