fbpx
Ad imageAd image

Modelja e OnlyFans publikon mesazhet private me Kanye West!

Blloku min lexim

Modelja e OnlyFans, Mikaela Lafuente ka publikuar mesazhet që artisti i njohur, Kanye West ka dërguar drejt saj. 22-vjeçarja i quan të papranueshme këto mesazhe, pasi Ye është tashmë i martuar me modelen, Bianca Censori.

Në mesazhe, shihej se Kanye pyet Mikaela-n:

Je kthyer në Kali (Kalifornia)?

Dhe pasi ajo i përgjigjet po, artisti i shkruan:

Doja të shihja nëse ti doje të vije dhe të dëgjonim albumin e ri.

Këto mesazhe u postuan dhe nga i dashuri i modeles, influencuesin e TikTok, Bryce Hall. Në mesazhe shihej se pasi Mikaela e refuzon, Kanye fshin mesazhet që i kishte dërguar. Ajo vendosmërisht iu përgjigj:


Unë nuk mendoj se është e pranueshme t’u dërgosh mesazhe grave të tjera kur je i martuar. Nuk është e pranueshme dhe është diçka që unë do të qëndroja pas përgjithmonë.

Reperi Kanye West dhe gruaja e tij, Bianca Censori, janë përmendur në një padi të ngritur në një gjykatë të qarkut në SHBA. Padia pretendon se West, së bashku me ish-shefin e tij të stafit Milo Yiannopoulos, krijuan një mjedis pune toksik dhe shfrytëzues ndërsa zhvillonin një aplikacion për të promovuar muzikën dhe sipërmarrjen e mundshme të West në industrinë e filmit për të rritur. Sipas padisë:

West dhe Yiannopoulos punësuan një grup zhvilluesish ndërkombëtar që përfshinte disa anëtarë me ngjyrë dhe adoleshentë të mitur që mendohej se ishin 14 vjeç.

Padia pretendon se:

West synonte të shmangte pagesën e këtyre kompanive për të promovuar albumet e tij të reja, Vultures and Vultures 2 , duke mbajtur paratë pasi të përfundonte puna.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock