fbpx
Ad imageAd image

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Blloku min lexim

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mbrëmjen e djeshme në Shqipëri.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Ohër  me magnitudë 3.1 ballë të shkalles Rihter. Lëkundjet janë ndjere në qytetin e Pogradecit dhe rrethina.

- Advertisement -

Ky eshte termeti i dytë që goditi sot Ohrin, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në Pograde

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock