fbpx
Ad imageAd image

Krenare për origjinën! Bebe Rexha pozon në kopertinën e “Elle Brasil”

Blloku min lexim

Bebe Rexha nuk e ka fshehur kurrë origjinën shqiptare dhe gjithmonë në bënë krenarë.  Ylli shqiptar me famë botërore, ka pozuar së fundmi për numrin e ri të revistës Elle Brasil. Këngëtarja e hitit “Meant to Be” realizoi një fotosesion mahnitës në të cilin dukej elegante dhe me shumë stil.

- Advertisement -

Në disa veshje të ndryshme, 36-vjeçarja u shfaq unike dhe plotë vetëbesim ndërsa edhe foli për fillimet e karrierës mes tjerash. Bebe gjithashtu nuk la pa përmendur prejardhjen e saj shqiptare, duke zbuluar se babai i saj emigroi nga Shqipëria për në Amerikë.

Gjithmonë kam punuar shumë. Këtë e kam trashëguar nga babai im. Ai emigroi nga Shqipëria dhe iu desh të luftonte për t’u vendosur në Shtetet e Bashkuara. Kështu që mora vendosmërinë e tij dhe fillova të punoja, duke ndarë muzikën time në çdo mënyrë të mundshme. Në moshën 16-vjeçare, tashmë kisha disa këngë të shkruara dhe ua dërgoja producentëve dhe artistëve në New York, ku jetoja. I publikova edhe në Myspace dhe puna filloi të shfaqej. Unë thjesht vazhdova të shkruaja dhe të lidhesha me njerëzit. Mendoj se kjo është mënyra më e mirë për të hyrë në industri”, thotë Bebe.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO