fbpx
Ad imageAd image

Ka qenë e lidhur me Romeon? Motra e Erjolës zbulon të vërtetën!

Blloku min lexim

Prej disa ditësh është përfolur se mes Erjolës dhe Romeos ka një pëlqim. Ka qenë pikërisht Graciano, ai që ka thënë i pari se ‘më mirë do kishte qenë të ishte lidhur me Erjolën se sa me Heidin’.

Ndërkohë prime-n e kaluar Graciano ka zbuluar diçka që i ka habitur të gjithë, duke thënë se kur kanë qenë jashtë, Romeo i ka shkruar disa herë mesazhe Erjolës mirëpo ajo nuk i ka kthyer përgjigje, duke ja lënë “seen”. Kjo është mohuar nga të dy edhe pse Graciano tregon se edhe Erjola ia ka thënë më parë këtë.

- Advertisement -

E ftuar sonte në Shqipëria Live me Erjona Rusi dhe Arjon Muça ka qenë motra e Erjolës, për të folur ldhur me këtë situatë. Gjithashtu e pyetur nëse është e vërtetë, motra e saj e ka mohuar.

E vërtetë apo jo?

- Advertisement -

Motra e Erjolës: Jo jo nuk është e vertetë, Erjola nuk më ka thënë asnjëherë për këtë tani ata mund të jenë takuar në Top Channel

Është takuar ka ngrën darkë për të folur për Bigun?

- Advertisement -

Motra e Erjolës: Jo, janë rastisur në ambjentet e Topit thjeshtë mirëmëngjes, mirëmbrëma… Unë nuk do ja bëja një gjë të tillë një shoqeje, ca të keqe ka se janë të dy beqar

Pse vepron atehere ashtu Erjola?

Motra e Erjolës: Asaj i vjen inat se po ja nxjerr shoku i vet, Graciano po e përdor për të sulmuar Romeon.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO