fbpx
Ad imageAd image

Julia Fox tregon arsyen pse është beqare për më shumë se 2 vjet

Blloku min lexim

Julia Fox ka treguar se ka më shumë se dy vjet që është beqare. Ylli i “Uncut Gems” , 34 vjeç, u takua me Kanye West për vetëm gjashtë javë në 2022.

Romanca vazhdoi mes një sherri të rrëmujshëm mes muzikantit dhe Kim Kardashian , e cila kërkoi divorcin nga ai një vit më parë. West dhe Fox u takuan në natën e Vitit të Ri në Miami, SHBA , dhe më vonë u fotografuan së bashku duke marrë pjesë në Slave Play të nominuar për çmimin Tony në Broadway.

- Advertisement -

Megjithatë, në një intervistë për New York Times, ajo pretendon se marrëdhënia ishte jo seksuale. Fox u pyet se pse ‘i dashuri me të cilin ajo nuk e përshkruan seksin është Kanye’ në kujtimet e saj. Ajo u përgjigj: “Sepse nuk kishte asnjë. Nuk bëhej fjalë në të vërtetë për këtë.”

Tani, modelja ka shkuar në TikTok për të treguar se në të vërtetë nuk ka bërë seks prej dy vitesh.

- Advertisement -

Ajo u shpreh hapur për beqarinë e saj kur iu përgjigj disa fotove të postuara nga aplikacioni i takimeve Bumble, ku shkruhej: “Betimi për beqari nuk është zgjidhja”. Ajo tha s epo ndihem oaky me veten single dhe është normale që njeriu të ketë një periudh qetësie me veten.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO