fbpx
Ad imageAd image

Data e rëndësishme! Zbulohet asyeja prekëse pse Dijonis Biba hoqi dorë papritur nga “Ferma VIP”

Blloku min lexim

Ai arriti të triumfojë përballë shumë personazheve të njohur të ekranit dhe të fitojë çmimin e madh të edicionit të parë të “Ferma VIP”.

Por në një moment gjatë rrugëtimit të tij, Dijonis Biba trishtoi e konfuzoi fansat e shumë me vendimin e papritur për tu larguar nga ferma.

- Advertisement -

Këtë vendim të cilin e rikuperoi pak ditë më pas me rikthimin e tij, Dijonisi e ka marrë në një ditë shumë të veçantë për të. Ditën e djeshme ai ka publikuar një foto nga varri i nënës dhe fansat menjëherë kanë kapur detajin. Nëna e fituesit të Ferma VIP ka patur ditëlindjen më 10 maj dhe Dijonisi është larguar nga Ferma VIP, mbrëmjen e 9 majit.

Gjithsesi fituesi i Ferma VIP nuk zgjodhi ta zbulonte asnjëherë këtë detaj, por dha të tjera arsye për largimin e tij të papritur.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO