fbpx

Albano Bogdo ofendon Alban Ramosajn: I ka q*** Donaldi motrën në BBV (Video)

Blloku min lexim

Albano Bogdo këtë sezon të ri televiziv ka ardhur në një rol të ri, këtë herë si moderator. Aktori i humorit pas mbylljes së “Klanifornia-s” ka kaluar në “Vision Plus” me një emision tijin të quajtur “Albano Shoë”.

Në hapje të puntatës së parë ai sqaron se ky është emisioni i tij dhe thotë çfarë të dojë. Teksa po ironizonte largimin nga muzika të Alban Ramosajt dhe Feros, Bogdo e prezantoi Albanin si ai tipi që i *** motrën Donaldi në Big Brother.

Nëpër komente të shumta në videot që po qarkullojnë, shihet se një pjesë e kanë pëlqyer këtë pozicion të ri të Albanos, ndërsa të tjerë e kanë dënuar për “batutat” e tepruara që ka bërë. Sepse është një ofendim për Beatrixën.

@quarantinradio.al Albano e fillon 🔥🔥 #albanobogdo #albanramosaj #humor ♬ original sound – Quarantine Radio