fbpx
Ad imageAd image

Albano Bogdo ofendon Alban Ramosajn: I ka q*** Donaldi motrën në BBV (Video)

Blloku min lexim

Albano Bogdo këtë sezon të ri televiziv ka ardhur në një rol të ri, këtë herë si moderator. Aktori i humorit pas mbylljes së “Klanifornia-s” ka kaluar në “Vision Plus” me një emision tijin të quajtur “Albano Shoë”.

- Advertisement -

Në hapje të puntatës së parë ai sqaron se ky është emisioni i tij dhe thotë çfarë të dojë. Teksa po ironizonte largimin nga muzika të Alban Ramosajt dhe Feros, Bogdo e prezantoi Albanin si ai tipi që i *** motrën Donaldi në Big Brother.

Nëpër komente të shumta në videot që po qarkullojnë, shihet se një pjesë e kanë pëlqyer këtë pozicion të ri të Albanos, ndërsa të tjerë e kanë dënuar për “batutat” e tepruara që ka bërë. Sepse është një ofendim për Beatrixën.

- Advertisement -

- Advertisement -
@quarantinradio.al Albano e fillon 🔥🔥 #albanobogdo #albanramosaj #humor ♬ original sound – Quarantine Radio
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock