fbpx
Ad imageAd image

A do e prezantojë spektaklin e kërcimit këtë javë? Bora Zemanit i ndodh e papritura

Blloku min lexim

Bora Zemani ka zbuluar me anë të një fotoje të postuar në Instastory se nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore. Shkak janë virozave të stinës që kanë qarkulluar së fundmi dhe kanë prekur edhe persona të tjerë. Shpresojmë që Bora të përmirësohet dhe të jetë në gjendjen më të mirë të për spektaklin e ardhshëm të “DWTS”.

Edhe pse jo shumë larg Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, Bora ka postuar  videon e saj profesionale për festat e fundvitit. E veshur me një fustan të kuq dhe me një atmosferë shumë të ngrohtë shtëpie, dritash dhe me pemën e Krishtlindjes, Bora shfaqet vetëm me djalin e saj, Arborin. Edhe pse të gjithë prisnim që në këtë video të ishte edhe partneri i saj, Donald Veshaj duket se moderatorja nuk e ka menduar kështu.

- Advertisement -

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO